Yllka Kuqi feston ditëlindjen, kaq vite mbushi

Yllka Kuqi ka arsye për të festuar, kjo sepse këngetarja e mirenjohur e ka ditëlindjen.

Këngëtarja e mirënjohur nga Gjakova po pranon urime nga më të ndryshmet.

 

Yllka mbushi 40 vite jetë dhe nga ana muzikore, ajo ka publikuar një bashkëpunim me Irkenc Hyka të titulluar ‘Ma do zemra’.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here