Xhuli zbulon se bëri gjoksin në Finlandë: Pagova super shtrenjtë

Në bisedë me banoren tjetër Xhixhin, Xhuli zbuloi se ka zmadhuar gjoksin.

Ndërhyrjen estetike e kishte kryer në Finlandë dhe thotë se i kushtoi goxha shtrenjtë edhe pse me zbritje.

Ndiqni të plotë bisedën mes banorëve në videon e mëposhtme.

.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here