Vivien i tregon Getinjos historinë e ‘dhimbshme’ të saj (VIDEO)

Një bisedë në mes të Getinjos dhe Vivien, të cilët e bënë të shtrirë në sallonin e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova doli të mos ishte edhe aq e gëzueshme.

Kjo pasi që Vivien, rrëfeu historinë e humbjes së babait të saj “E kam humbur në moshën tre vjeçe, ka qenë sëmurë me atë gjëndrën në pankreas ashtu siç ka nderruar jete Steve Jobs, sëmundje që nuk ka shpëtim”, ka thënë mes tjerash.

Ndryshe, dite me pare Vivien u hap me Getin edhe per sa i perket lidhjeve te deshtuara te sa duke treguar edhe arsyet derisa ai e mbeshteste.

Shiko videon:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here