(Video) Po ndodh edhe tek ‘Big Brother Kosova’, edhe aty pamjet me pullë të kuqe/ Ja kush perfundoj ne te njejtin shtrat duke kr…

Gresa dhe Andi më në fund kanë vendosur të flenë bashkë.

Mbrëmë, modelja ka shkuar tek shtrati i pejanit dhe gjumin e kanë bërë bashkë.

 

Gresa dhe Andi kanë shprehur simpati për njëri-tjetrin që në ditët e para të hyrjes në BBVK.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here