Vetëvritet Sokol Halili, vrasësi i gruas shtatzënë

Pas një pune intenzive të të gjitha njesiteve tē Policise së Kosovës është arritur që të lokalizphet vendndodhja e vrasësit Sokol Halili.

Përkundër tentativës së zyrtarëve policor që të negociojnë dorëzimin, dorasi vret veten.

Policia e Kosovës si dhe Inspektoriati Policor i Kosovës do të vazhdojnë hetimet per zbulimin e gjitha rrethanave të vrasjes së gruas shtatëzënë dhe vetëvrasjes së dorasit.

Xhelal Sveçla, ministri i MPB-së✍️

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here