Veshja e Arbenitës prek katër stinët

Arbenita, njihet si modele me famë ndërkombëtare.

Modelja për stinët e verës ka veshur fundin e bardhë e të qarë që i shfaqë linjat e trupit.

Për stinën e pranverës dhe të vjeshtës bukuroshja ka kombinuar golfin i cili shfaq barkun e saj.

Nuk mungoi as stina e dimrit, Arbenita vendos të mbathë çizmet të cilat mund ti përdor edhe për pushimet dimërore, shkruan/Kosovarja/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here