Vallëzimi i admirueshëm i Bora Zemanit me të birin

Bora Zemani është ylli i televizionit, padyshim prezantuesja më e famshme e momentit, shkruan “Kosovarja”.

Bora, ja ka dalë që të jetë plotësisht në qendër të vëmendjes, madje edhe për zhvillimet në jetën e saj personale.

Siç dihet, Bora ka një djalë nga martesa e saj e parë. Ajo, i dedikon mjaftë kohë cilësore të birit.

Ata edhe vallëzojnë bashkë dhe siç mund ta shihni janë “partner ideal në vallëzim”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here