Home ShowBiz Vajza e Jakup Krasniqit, Gresa fejohet në Hagë: E sollëm ceremoninë e...

Vajza e Jakup Krasniqit, Gresa fejohet në Hagë: E sollëm ceremoninë e fejesës tek ti babi (Foto)

Lajmin e fejesës e ka bërë të ditur vet Gresa përmes një postimi emocional në Instagram.

Në shkrim ajo thotë se i kisha premtuar që pavarësisht padrejtësive që do iu sjell jeta, festat do i bënin bashkë.

 

“E fejuar. E sollëm ceremoninë e fejesës tek ti babi, se të kisha premtuar që në jetët tona mbase padrejtësitë mund të jenë të mëdha, por festat bashkë do i bëjmë! Në të mirë e në të keq, gjithmonë bashkë”, është betimi që në heshtje i bëmë njëri-tjetrit.

Ti këtë betim më dhe ditën që linda, e unë këtë betim të dhash ditën që fillova te flas. Në të mirë dhe në të keq, fillimisht me ty e pastaj me më të dashurit e mi! E jotja, Gresa”, ka shkruar ajo në postimi.

Foto: Jakup Krasniqi/Hagë

Kujtojmë që Jakup Krasniqi, ish-zëdhënës i UÇK-së po gjykohet për krime lufte nga Gjykata Speciale bashkë me Hashim Thaçin, Kadri Veselin dhe Rexhep Selimin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here