Vajza e Feros dhe Arbenites do t’iu rrëmbejë zemrën

Reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli 3 kanë së bashku një vajzë, të cilen edhe e kanë ekspozuar në publik.

Për çiftin ka mjaftë diskutime, herë thuhet se janë ndarë e herë se janë bashkë, shkruan “Kosovarja”.

Dyshja që nga fillimi e kanë mbajtur lidhjen në distancë, kjo për shkak se Arbenita bashkë me familjen e saj jetojnë larg vendlindjes.

Modelja ka treguar përmes një kolazhi fotosh se sa është rritur vajza e saj dhe e Bleros.

Në foto e vogla shihet me një buzëqeshje rrezatuese.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here