Urimi i Shyhretes për të bijën: “Kur të mora në duar ishe e bardh edhe e pastër si bora”

Dita e sotme qenka e ditë e veçantë për këngëtaren kosovare, Shyhrete Behluli.

Me anë të një imazhi u kujdes që t’i thur fjalë emocionuese së bijës, Njomzës, me rastin e ditëlindjes.

“Diten kur ti u linde kishte bore, kur te mora ne duar ishe e bardh edhe e paster si bora. Te uroj te kesh jeten dhe fatin e bardh❤️!”, shkroi këngëtarja krahas postimit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here