Home Lajem Të shtëna me armë në drejtim të një mishtore në Pejë

Të shtëna me armë në drejtim të një mishtore në Pejë

Lajmin për Telegrafin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës, Fadil Gashi.

Gashi ka thënë se të shtënat kanë qenë në drejtim të një mishtore.

“Policia e Kosovës sot në mëngjes rreth orës 07:24 është njoftuar se në rrugën “Bill Clinton” në Pejë ka pasur të shtëna me armë në drejtim të një mishtore. Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për të lënduar”, ka thënë Gashi.

Ai ka shtuar se policia është në vendngjarje dhe është duke u marrë me hetimet e mëtejmë rreth këtij rasti.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here