Tashmë bebushin e Einxhel & Dagz behet i famshem e gjeni me një profil të vetin në Instagram!

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë bërë prindër për herë të parë.

Djali i tyre, Trev erdhi në jetë në dhjetor ndërsa çifti po e shijojnë në maksimum epitetin e ri.

Ndonse ende nuk i kanë zbuluar portretin bebushit, ai ka tashmë një llogari të tijën në Instagram.

Këtë e ka zbuluar Dagzi përmes një video shumë të ëmbël ku shihet shtrirë me të voglin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here