Stresi tha se Flori Mumajesi është çelësi i suksesit të tij, reagon këngëtari: Si është e mundur që…

Reperi i njohur Stresi është shprehur në “Big Brother VIP Kosova” se çelësi i suksesit të tij është Flori Mumajesi. “Isha në rrugë duke bërë muzikë të keqe dhe ai më mori nga rruga dhe më tha se kështu bëhet muzika”, ka thënë ai.Stresi tha se Flori Mumajesi është çelësi i suksesit

Kjo deklaratë e reperit i ka rënë në vesh Florit. Këngëtari është surprizuar që pas kaq shumë vitesh, Stresi vazhdon t’i jetë mirënjohës.

Stresi tha se Flori Mumajesi është çelësi i suksesit

“E rrallë! Si është e mundur pas kaq vitesh? Mirënjohje? Hallall ta bëftë Zoti Stresi”, ka shkruar Flori.

Stresi tha se Flori Mumajesi është çelësi i suksesit

Stresi tha se Flori Mumajesi është çelësi i suksesit

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here