Sot po i çmend sheikët ne Katar, por nuk do ta besoni si dukej tifozja kroate para operacioneve plastike

Ivana Knoll është aktualisht tifozja më e famshme në botë, dhe këtë Kampionat Botëror e ka shënuar edhe ajo.

Tifozja më e bukur e Botërorit tërheq shumë vëmendje me çdo lëvizje, nuk i ikë as kamerave, as kamerave dhe i pëlqen të publikojë foto provokuese.

Ajo mund të ketë qenë në telashe për shkak se vishej shumë lirshëm në Katar dhe nuk humbet asnjë rast për të nxjerrë në pah gjoksin e saj të bollshëm, këmbët e gjata apo atribute të tjera.

Ajo ka bërë disa operacione plastike, edhe pse nuk dihet saktësisht se çfarë ka bërë.

Në vitin 2016, ajo u përpoq të bëhej Miss Zagrebi dhe Miss Kroacia, por nuk arriti të fitonte kurorën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here