Sot pjesë e BBV, por a e dini se këngëtarja ka qenë e dashura e djalit të aktores së njohur

Por jo vetëm si artiste. Gigliola është e njohur në shoëbizin shqiptar edhe për lidhjen e saj disa vjeçare me djalin e Yllka Mujos, Amos Zaharian.

Dyshja dukej se kishin një marrëdhënie shumë të fortë pasi ato shfaqeshin kudo bashkë dhe madje kanë shprehur disa herë publikisht dashurinë për njëri-tjetrin në intervista të ndryshme.

Lidhja e tyre ishte e konsoliduar madje Gigliola thontë në atë kohë fjalët më të mira për vjehrrën e saj, aktoren e madhe Yllka Mujo.

“Me vjehrrën shkoj shumë mirë. E thërrasim njëra-tjetrën me fjalë ledhatuese. Unë i them nana, ajo më thotë bebush. Jemi të dyja natyra ledhatare. Vleka shprehja që nusja zgjidhet si mamaja”, thonte atë kohë këngëtarja.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here