Home Lajem Sokol Halili vret veten – vjen reagim i parë i familjes së...

Sokol Halili vret veten – vjen reagim i parë i familjes së Hamide Magashit: Bima kufomën qetu

E njëjta në një audio që e ka siguruar Insajderi, dëgjohet duke thënë “ministria le të ma sjell kufomën këtu”.

“Qitmi ti mu faktet, faktoma, qite qetu para meje, du me ja pa foton unë, qat xhenaze bima ti mu qetu, le të më thotë qaj ministër mua nërsy që e ka vra veten, le të ma bjen kufomën e tij qetu, kqyre qa i bëjë, mua më thuaje nërsy”, ka thënë ajo,

Derisa, halla e tyre thotë se nuk ka ministër sepse po të kishte sipas tyre Hamidja nuk do të ishte e vdekur sot.

Në po këtë audio, dëgjohen edhe familjarë të tjerë të ndjeres duke thënë “nuk besojmë, nuk besojmë” .

Mbrëmjen e së mërkurës në oborrin e Gjinekologjisë, Sokol Halilit me armë zjarri ia mori jetën bashkëshortes, Hamide Magashit dhe foshnjës që pritej të vinte në jetë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here