Sensacioni i Instagramit, Demi Rose mahnit me format gjigante trupore (Foto)

Demi Rose, sensacioni i Instagramit po merr miliona pëlqime në llogarinë e saj në Instagram.

Në imazhet seksi së fundmi ka pozuar nga Londra duke treguar trupin joshës në veshje të zezë të markës Dior.

Racy: Demi Rose tregoi stilin e saj të patëmetë ndërsa pozoi një stuhi gjatë udhëtimit të saj në Londër të dielën

Veshja ia vuri në pah gjoksin gjigant si dhe theksoi belin e hollë.

Mahnitëse: Demi e veshur me një pallto Gucci me lesh me detaje lëkure dhe fshiu fijet e saj të kuqe në një topuz të çrregullt

Këtë paraqitje e shoqëroi me grim të thjeshtë duke shkruar: Epoka e errët femërore.

Racy: Demi Rose tregoi stilin e saj të patëmetë ndërsa pozoi një stuhi gjatë udhëtimit të saj në Londër të dielën

 

 

M

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here