Ryva më mirë duket zeshkane apo bionde?

Ryva Kajtazi nuk e ndal përkushtimin ndaj paraqitjeve fizike.

Ajo gjithmonë me pozat që publikon duket perfekte, dhe nuk mungon edhe në krye të medieve rozë, shkruan “Kosovarja”.

Në çdo ndryshim që bën këngëtarja duket bukur dhe tërheqë vëmendje të madhe.

Si në flokë të bardha ashtu edhe zeshkane duket bukur dhe i ka hije shumë.

Me cilën pozë duket më mirë?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here