Rregullohet si nuse bashkëshortja e Lutfi Hazirit, kaq bukur duket ajo

Bashkëshortja e Lutfi Hazirit rregullohet si nuse.

Bashkëshortja e Lutfi Haziti gjithmonë e dëshmon që është një femër e zonja dhe me elegancë.

Ajo me aktivitetin që ka në rrjete sociale, shpeshherë është pjesë e medieve rozë, shkruan Kosovarja.

Në një imazh të fundit, ku shihet e rregulluar deri në detajin më të vogël, ajo bën dritë dhe ua kalon edhe vajzave të reja.

Me grim profesional dhe rregullim në flokë, Mika duket e mrekullueshme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here