Home ShowBiz Ronela Hajati shkëlqen në Spanjë, por thotë se njerëzit shfaqin vetëm negativitet:...

Ronela Hajati shkëlqen në Spanjë, por thotë se njerëzit shfaqin vetëm negativitet: Komentet për peshën time nuk përfundojnë kurrë

Së fundmi, këngëtarja ishte e ftuar në një nga emisionet më të ndjekura në Spanjë “Mediafest Night Fever” ku edhe shkëlqeu me performancën.

Por, gjatë kohës sa ndodhej në skenë ajo pati një incident të vogël kur mikrofoni u shkëput dhe ra, megjithatë ajo vazhdoi performancën dhe pas përfundimit të emisionit ishte personi i 12-të më i kërkuar në Spanjë.

Foto: Ronela Hajati/Instagram

Ndonëse për incidentin e saj u komentua në media vendore, Ronela në një postim në Insatgram tha se e njëjta nuk ndodhi edhe me suksesin e saj ndërkombëtar.

Autorja e “Sekret” u shpreh se në vend të arritjeve, ajo komentohet vetëm për peshën e saj dhe dështimet duke lënë anash faktin që në Spanjë u këndua shqip.

Ronela përfundoi postimin duke kërkuar më shumë pozitivitet ndaj njëri-tjetrit e ‘sidomos për gjakun tënd’ .

Ndryshe, theksojmë që Ronela pak javë më parë mori pjesë edhe në një nga evente më të njohura në Spanjë “GQ Man of The Year Awards”, pjesë e të cilit ishin edhe shumë yje ndërkombëtare.

https://www.instagram.com/p/ClvxLLhIGhc/?utm_source=ig_embed&ig_rid=30c303d0-9df8-4e30-ac8a-94073492977a

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here