Home ShowBiz Reagon Leonora Jakupi për dënimin e  Salih Mustafës 

Reagon Leonora Jakupi për dënimin e  Salih Mustafës 

Gjykata Speciale dënoi sot me 26 vjet burgim, të ish-pjesëtarin e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Salih Mustafa nën pretendimin se ka kryer krime lufte.

Ndaj këtij dënimi ka pasur reagime të shumta nga personazhe të ndryshme edhe nga estrada.

Së fundmi ka reaguar këngëtarja, Leonora Jakupi, e cila ka shkruar një status në InstaStory.

”Lufta e UÇK- së ishe e drejtë e pashmangshme dhe e domosdoshme CALI”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here