Rama nuk i shpëton trendit të TikTokut, këndon “Bella Ciao”

Sikurse edhe për shumë nga figurat publike, TikToku, është kthyer një rrjet social i preferuar edhe për politikanët shqiptarë.

Tashmë kemi parë video të ndryshme të tyre, përfshirë këtu edhe ish-presidentin Ilir Meta si dhe gruan e tij, Monika Kryemadhin.

Megjithatë, këtij trendi nuk i ka shpëtuar as kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama.

Së fundmi, Rama është bërë viral me një video në TikTok ku shfaqet duke kënduar hitin “Bella Ciao” përkrah një grupi muzikor.

Përveç kësaj, Edi shpesh është komentuar në media për paraqitjet dhe veshjet interesante në publik.

I njëjti edhe më parë ka komentuar apo ka dhënë vlerësimin e tij për këngët që janë kthyer në hit.

Gjatë vitit të kaluar, Rama kishte postuar një video në Instagram duke dëgjuar këngën “Diell” të Fifit, me të cilën u fiksuan të gjithë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here