Pyetet për rëndësinë që ka Noizy për të, Loredana: Një  që nuk e zëvendëson askush

Noizy dhe Loredana, qysh nga bashkëpunimi i tyre janë komentuar në media edhe për një lidhje të mundshme mes tyre.

 

“Heart Attack”, bëri që dyshja të krijojnë një miqësi të ngushtë mes vete.

Së fundi, reperja ka realizuar një pyetësor në llogarinë e saj në ‘Instagram’, ku nuk kishte si të mungonte edhe një pyetje lidhur me Noizyn.

Ajo u pyet se çfarë rëndësie ka reperi për të.

“Një shok që nuk mund ta zëvendësoj askush”, ka shkruar Loredana në përgjigjen e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here