Publikimi i mesazhit të Neymarit, shkaktoi ‘krisje’ në raportet e Feros dhe Arbenitës

Gjatë mbrëmjes së djeshme, Arbenita Ismajli publikoi një video në TikTok.Në të shihej emri i futbollistit të famshëm, Neymar, i cili i kishte shkruar modeles.

Por, Arbenita nuk vonoi shumë dhe videon e publikuar e fshiu nga ky rrjet social.Pas kësaj, i dashuri i saj, reperi Fero me të cilin ka edhe një vajzë, mori një vendim të papritur. Artisti hoqi modelen nga Instagrami.

Nëse kërkoni emrin e Arbenitës tek lista e ndjekësve të tij, më nuk e gjeni.

Mesa duket publikimi i atij mesazhi shkaktoi ‘krisje’ në marrëdhënien e tyre.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here