Prezantuesja e njohur kosovare, Elita Rudi, ka munguar në ekran për tre vite dhe tashmë po rikthehet.

Elita, këtë gjë e ka bërë të ditur përmes faqes së saj në Instagram, ku shkruan ““Big Talk Kosova” është PO-ja ime e rikthimit ne ekran pas tre vitesh! Shihemi te dielave nga ora 15:30 ne “Klan Kosova”

Prezantuesja nuk është angazhuar për tre vite, pasi gjatë kësaj periudhë ka sjell në jetë Zërin dhe Boten.

Shiko foton:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here