Prej dy vitesh në lidhje, Adelina Hasani tregon momente intime me të dashurin

Adelina Hasani prej dy vitesh në lidhje, tregon momente intime me të dashurin.

Adelina Hasani sjell përditë në ekran shumë të ftuar të profileve të ndryshme, me të cilët thellohet në muhabet.

Ndonëse merret me të gjithë, a din dikush diçka për Adelinen dhe jetën e saj?

Pak dihet për jetën personale të Adelina Hasnit, prezantueses dhe producentes së “ATV”-së, shkruan Kosovarja.

Gjithsesi, ajo është e dashuruar dhe prej dy vitesh në lidhje. Si rrallëherë, prezantuesja ka treguar momente nga lidhja e saj me të dashurin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here