Pothuajse nudo, Arbenita ekspzon linjat trupore në këtë veshje super provokuese!

Arbenita Ismajli, është njëra nga modelet më të përfolura.

Bukuroshja kosovare, ka një kohë të gjatë që jetën e saj është duke jetuar mes Anglisë dhe Kosovës, shkruan ORAinfo.

Ajo është bërë pjesë e brendeve të njohur të huaja, me të cilat ka bashkëpunim shumë të ngushtë.

Ani pse ka pak muaj që është bërë nënë, Arbenita vazhdon të ketë forma për tu pasur lakmi.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur me fustan të shkurt e shumë provokeus.

Me këtë veshje ajo do ta ‘çmend’ Feron kur ta sheh.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here