Pesë vjet nga ikja e Belit, emocionuese fjalët e bashkëshortes

Aktori mitrovicas, Blerim Peci, i njohur si Beli, dikur një nga figurat më të njohura të ekranit, sot është vetëm një kujtim i bukur në mendjen e publikut.

Beli, iku në moshë të re nga kjo botë, duke lënë pas pikëllim të thellë e zbrazëti tek publiku dhe fansat.

Bashkëshortja e Blerim Pecit, ka bërë të ditur se janë bërë pesë vite që nga vdekja e të shoqit, gjegjësisht aktorit të njohur, shkruan “Kosovarja”.

Ky është postimi i Aferdita Sopjani-Peci

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here