Përurohen shtatoret e Hasan Prishtinës dhe Adem Jasharit në Mushtisht të Suharekës

Në fshatin Mushtisht të Suharekës sot për 28 Nëntor janë përuruar shtatoret e Hasan Prishtinës dhe Adem Jasharit.

Në përurimin e tyre morën pjesë familja Jashari, kreu i AAK-së Ramush Haradinaj e figura të njohura nga vendi.

Kryetari Bali Muharremaj ka ndarë pamje nga ceremonia e përurimit./Indeksonline/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here