Home ShowBiz Pas puthjes në buzë Vivien dhe Getinjo flenë bashkë, kalojnë në intimitet...

Pas puthjes në buzë Vivien dhe Getinjo flenë bashkë, kalojnë në intimitet – VIDEO

Vivien dhe Getinjo nuk kanë fjetur deri vonë.

Çifti i parë i Big Brother VIP Kosova, sipas pamjeve të mëposhtme, në orët e hershme të mëngjesit ka kaluar edhe në intimitet.

Shihni momentin më poshtë.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here