Pas ndarjes së bujshme nga Fero, Arbenita merr vendimin të bëhet sërish nuse

Arbenita dhe Fero kanë qenë dyshja më e përfolur ditëve dhe javëve të fundit në vendin tonë.

Fero u akuzua për dhunë ndaj Arbenitës, me ç’rast edhe iu caktua masa e paraburgimit prej 30 ditësh, por më pas u lirua.

Edhe pas kësaj, Arbenita po vazhdon të qëndrojë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.E në fotografinë e fundit ajo shihet e veshur me fustan të bardhë dhe po duket si një nuse e bukur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here