‘Olta mund të hajë çdo gjë’, sherr mes aktores dhe Gentit: Burri im po te ndodhte jashtë ai do ishte bërë gjak…

Olta Gixhari është prekur nga një batutë që ka bërë Gent Hazizi.  “Olta mund të hajë çdo gjë, por jo çdo gjë haet”, i ka thënë Genti Oltës gjatë një bashkëbisedimi për gatimet.

Kjo frazë e thënë nga Genti e ka mërzitur Oltën e cila gjatë një bashkëbisedimi me Amosin dhe Luizin tha se situata do të kishte degraduar nëse këto fjalë do ja thonte jashtë shtëpisë. Më tej Olta u shpreh se bashkëshortit të saj e sigurit që nuk do i kenë pëlqyer aspak ato çfarë tha Genti.

Pjesë nga biseda:

Olta: Nuk dua të rri në këtë shtëpi edhe të kem kështu batutash. Do marr valixhen ose do iki, ose do ikë ai. Cfarë duhet të ndodhë më shumë?

Luizi: Kush të bërë të ikësh? Pse i ke sytë e kuq?

Olta: Jam me nerva tani

Olta: Shko të ta shpjegojë Ronaldo. Nuk thuhet ajo unë jam nënë me fëmijë, jam e martuar. Por edhe një beqareje nuk i thuhet. Si do reagojë burri im jashtë? Të hedhë bombën këtu, të hipë në mure. Nëse kjo situatë do të kishte ndodhur jashtë ai do të ishte bërë gjak, nga unë e para. Do ja kisha rrasur me shishe koke. Ja kështu arrin njeriu në dhune.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here