‘Ohh çfarë duarsh të arta o plak’, Kejvina dhuron skena të nxehta mbi shpinën e Amosit (Video)

Kejvina Kthella ka “dhuruar” skena shumë provokuese dhe të nxehta brenda “Big Brother VIP”. Ajo ka hipur mbi shpinën e Amosit duke e masazhuar.

'Ohh çfarë duarsh të arta o plak', Kejvina dhuron

Efi: Po si e bën mesazhin andej se nuk po e kuptoj?

Amosi-Kristit: Ça duarsh të arta o plak, nuk ta merr mendja ça je duke humbur

(Kejvina lëviz) Amos: Aty, aty

'Ohh çfarë duarsh të arta o plak', Kejvina dhuron

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here