Nora Istrefi nga Franca tregon sekretin e saj për një trup të mirë

Nora Istrefi, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë. Jeta e saj profesionale dhe ajo private gjithmonë kanë tërhequr vëmendjen e shumë adhurueseve të saj.

Tani, ajo pas ndarjes nga Robert Berisha, është fokusuar shumë në karrierën e saj.Së fundi ka realizuar projektin e ri i cili është pëlqyer shumë.

Tani Nora po vazhdon të jetë aktive në shumë koncerte të ndryshme.Nora është lajmëruar nga Franca me një veshje të shkurtë, ku trupi isaj si ‘peshk’ merr vëmendjen.

E, sekreti isaj për trup të mirë, duket të jetë ushqimi që konsumon.Nora, gjithashtu ka publikuar pamje edhe të ushqimit të saj të lehtë, që duket se është çelësi i sukesit për trup të mirë. /orainfo

Shiko fotot:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here