Home ShowBiz Nga Alice Campello te Georgina Rodriguez, sfida me foto provokuese dhe sensuale...

Nga Alice Campello te Georgina Rodriguez, sfida me foto provokuese dhe sensuale nga gratë e futbollistëve në Katar 2022 (Foto)

Gjatë ndeshjeve të Katarit 2022, shfaqja nuk është vetëm ajo në fushë. Ndërkohë që skuadrat konkurrojnë për titullin e botës, një tjetër spektakël sensual është vënë në skenë në tribuna dhe në rrjetet sociale.

Shumë futbollistë kanë sjellë me vete familjen e tyre dhe kështu bashkëshortet, të dashurat dhe partnerët shfaqin format e tyre seksi në stadium dhe në Instagram, të bukura dhe provokuese duke mbështeytur skuadrat dhe të dashurit e tyre.

Georgina Rodriguez nuk dështon kurrë të mbështesë Cristiano Ronaldon në Kupën e tij Botërore. Në rrjetet sociale ajo alternon postimet magjepsëse me ato në versionin e nënës modele, poza seksi me përqafime me fëmijët e saj.

Kush e di nëse ajo dhe Antonella Roccuzzo janë në garë për rolin e mbretëreshës së wagëve, pasi partnerët e tyre kanë qenë gjithmonë konkurente dhe kandidatë për Topat e Artë. Gruaja e Leo Messit është më pak e ekspozuar por edhe asaj sigurisht që nuk i mungon sharmi dhe sensualiteti.

 • foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Edhe nëse Italia nuk do të kualifikohej në Katar 2022, shumë nga lojtarët që luajnë në Serinë A alternojnë në fushë me kombëtaret e tyre përkatëse.

Në mesin e tyre është Oriana Sabatini, me pozat e saj provokuese, e cila mbështet Paulo Dybala ( Argjentinasi nën drejtimin e Romës), ndërsa Zoe Cristofoli, së bashku me të voglin e sapolindur Theo Jr, mbështesin Theo Hernandez (lojtar francez dhe AC Milan).

Shani Jamilah është e dashura e Lukakut (futbollist belg që luan për Interin), një bombë seksi me gjithë kuptimin e fjalës. Teska Lautaro Martineznë në Kupën e Botës është i zënë me Argjentinën partnerja e tij Augustina Gandolfo relaksohet në plazhin e Dohas dhe tregon format seksi që të lënë pa frymë.

Alice Campello qëndroi në Madrid ndërsa Alvaro Morata është i zënë me Spanjën në ndeshjet e Katarit 2022.

Në fotot sociale ajo përkëdhel barkun dhe tre fëmijët e saj, pa humbur shkrepjet magjepsëse. Izabel Goulart ndoqi Kevin Trap gjatë udhëtimit të gjatë në Lindjen e Mesme. Ajo është braziliane, ai është portieri i tretë i Gjermanisë, po për kë bën tifozllëk modelja?

Në rrjetet sociale ajo pozon me fanellën e kombëtares gjermane, duke hequr të gjitha dyshimet nga ndjekësit. Ndër wagat më të bukura janë edhe AnneKee Molenar, e dashura e De Ligt, Joana Sanz, prej vitesh e lidhur me Dani Alves. Silvija Brozovic, gruaja e Marcelo Brozovic dhe Agata Sieramska, partnerja e re e Alek Milick. Në këtë galeri të gjitha bukuroshet në mbështetjen e tyre për lojtarët e Katar 2022.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here