Neymar për pensionimin nga kombëtarja: Është shumë herët për ta thënë këtë

Neymar Jr ka folur në lidhje me pensionimin nga kombëtarja.

Brazili u mposht në penallti 4:2 dhe u eliminua nga Kupa e Botës.

Pas ndeshjes është Neymar Jr që komentoi në lidhje me pensionimin e mundshëm nga Kampionati Botëror.

“Është shumë herët për ta thënë këtë. Nuk kam ende ide të qarta – nuk mund të garantoj asgjë”, tha Neymar Jr.

Mbetet të shihet nëse braziliani do vazhdojë me Brazilin, apo jo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here