Home ShowBiz Nën ritmet e këngës shqipe, Emina Çunmulaj uron Ditën e Flamurit (Foto)

Nën ritmet e këngës shqipe, Emina Çunmulaj uron Ditën e Flamurit (Foto)

Megjithatë, ajo nuk harron asnjëherë rrënjët dhe shpesh e shpreh në mënyra të veçanta dashurinë që ka për trojet shqiptare.

Me rastin e Ditës së Flamurit, 110 vjetorit të Pavarësisë së Shqipërisë, bukuroshja e njohur ka zgjedhur një formë unike për të uruar.

Foto: Screenshot/Instagram

E njëjta publikoi një video në Instagram ku shfaqet duke vallëzuar nën ritmet e këngës shqipe.

“Gëzuar 28 nëntori”, ka shkruar ajo.

Foto: Screenshot/Instagram

Në insertin e shkurtër, zeshkania shihet në një jaht luksoz e veshur kuq e zi e duke kërcyer.

Për festën madhështore, krahas në Shqipëri u organizuan edhe një sërë aktivitetesh në Kosovë.

Foto: Screenshot/Instagram

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here