Në vetëm 35 minuta performancë, Cardi B ka fituar me miliona dollarë

Reperja e njohur Cardi B, së fundmi tha se ka fituar 1 milion dollarë për një performancë në një event privat, duke u kërkuar kritikuesve që ‘ta kenë parasysh’ kur flasin për të.

Cardi u tha 26 milionë ndjekësve të saj në Twitter se fitoi “1 milion dollarë për të performuar në një event privat të bankierëve elitar, për 400 njerëz dhe vetëm për 35 minuta”.

Postimi në fjalë është hequr.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here