Home Lajem Në mes të ditës në qendër të New Yorkut, i afrohet nga...

Në mes të ditës në qendër të New Yorkut, i afrohet nga pas dhe e godet në kokë me shkop bejsbolli (Video)

Viktima 47-vjeç, rrëzohet menjëherë në tokë, kur një person e godet nga pas me shkop bejsbolli në kokë.

Akoma nuk dihet shkaku i sulmit, por sulmuesi i panjohur shihen duke iu afruar viktimës nga pas, dhe më pas nxjerr shkopin e bejsbollit nga pantallonat me të cilin e godet në kokë.

Sikur kjo të mos mjaftonte, sulmues i afrohet viktimës që rrëzohet në tokë dhe vazhdon ta kërcënojë se do ta godasë sërish.

Viktima ka pësuar mavijosje dhe është dërguar në spitalin më të afër për trajtim. Sulmi i tmerrshëm ka ndodhur në mes të ditës në qendër të qytetit.

Gjithashtu nuk dihet nëse dyshja janë njohur para këtij sulmi, ndërsa deri më tani nuk është arrestuar askush për këtë sulm.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here