Ndodh edhe kjo në samitin e BE-së në Tiranë/ Kush është kryeministri që e bëri Edi Ramën t’i ulet në gjunjë. Publikohet FOTOJA

Kryeministri i vendit tonë, Edi Rama. i ka pritur të gjithë me buzëqeshje dhe me shtrëngim duart në tapetin e kuq ku po mbahet edhe samitit i BE-së në vendin tonë.

Por diçka jo e zakonshme ka ndodhur me kryeminsitrin e Luksemburgut, Xavier Bettel. Ky i fundit e ka bërë Edi Ramën që t’i ulet në gjunjë.

Në momentin që Bettel u afruan me çantën e tij në dorë, Rama u ul në gjunjë për arsye që ende nuk dihet. Bettel qeshi, e po ashtu edhe kryeminsitri Edi Rama.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here