“Mund ta kesh burrë nesër”, koha kur Kiara thoshte “larg qoftë”

Kiara Tito – Luiz Ejlli vazhdon të jetë çifti më i komentuar ditëve të fundit.

Fituesi i Big Brother Vip Albania dhe tashmë bashkëshortja e tij, Kiara, kanë qenë protagonistët kryesorë në edicionin e dytë të spektaklit që mbylli perden para dy ditësh.

Megjithatë, video të shumta tashmë kanë filluar të qarkullojnë në rrjetet sociale.

Në një të tillë që veçse është bërë virale, shihet Kiara duke folur me ish-banorin, Gentin, e duke i folur për gërrhitjen e Luizit.

Genti madje e paralajmëroi që edhe mund ta ketë burrë një ditë, por ajo u shpreh: larg qoftë!

Videon mund ta shikoni KËTU

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here