Merita bashkë me të birin duken për mrekulli duke kënduar

Merita dhe Albatriti këtë vit kanë ndezur atmosferë me këngë të ndryshme.

Nënë e bir duke qenë të kujdesshëm edhe për paraqitjen fizike, duken për mrekulli në paraqitjen e fundit, shkruan “Kosovarja”.

Me buzëqeshjen e ëmbël, e dëshmojnë ndjesinë superiore kur këndojnë bashkë të dy.

Se sa bukur duken, shikojeni disa momente që shihen në skenë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here