Melisa Lleshi kapet “mat” me një mashkull në Dubai

Melisa Lleshi është komentuar shumë, njëherë për lidhjen e më pas edhe ndarjen nga Andi.

Së fundi, ajo ishte pjesë e “Big Brother VIP Kosova”, por për një rrugëtim të shkurtër.

Por së fundmi, jeta e saj private, nuk iu ka shpëtuar syrit të paparacëve.

Në ‘TikTok’ është bërë viral një video ku shihet krahë një mashkull.

Nuk dihet se kush ishte ai, dhe se cili është raporti i tyre.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here