Home ShowBiz Megjithëse mbeti jashtë Botërorit 2022, lojtarët e Uellsit morën mbështetje të zjarrtë...

Megjithëse mbeti jashtë Botërorit 2022, lojtarët e Uellsit morën mbështetje të zjarrtë nga tifozja atraktive uellsiane Alaw Haf

Alaw Haf, e cila është një tifoze e zjarrtë e Uellsit, ka premtuar një zbritje prej 75 për qind për çdo klient me fat, emri i të cilit është Gareth, shkruan The Sun.

25-vjeçarja e ofron këtë zbritje për nder të kapitenit të Uellsit, Gareth Bale dhe trajnerit të Anglisë, Gareth Southgate

Foto: Alaw Haf/Instagram

Ajo tha: “Gjithmonë e kam parë Uellsin duke luajtur, mbaj mend që e kam bërë këtë në një moshë kaq të re”.

“Pra, nëse Uellsi fiton, do të ketë zbritje për përmbajtet e mia deri në 50 për qind për klientët uellsianë”.

Reklama

“Ata që quhen Gareth mund të kenë një zbritje edhe të mëtejshme. Sidomos nëse arrijmë në raundin tjetër. Ndoshta edhe 75 për qind”.

“Lojtari im i preferuar është Gareth Bale, kështu që duket e drejtë”, tha ajo.

Foto: Alaw Haf/Instagram

Bujaria e saj vjen pasi modelja e OnlyFans dëshiron të “shpërndajë pak gëzim” mes krizës së kostos së lartë të jetesës.

Pasi ka kaluar javën e parë të Kampionatin Botëror në Tenerife me tifozë të tjerë të futbollit, Alaw po fluturon për në Wrexham përpara ndeshjes për të parë vendasit.

Tifozja atraktive uellsiane madje ka pranuar se do t’i jepte mbrojtësit të Uellsit, Neco Williams, përmbajtje falas.

“Ai mund ta kishte falas së bashku me çdo lojtar tjetër të vetëm të Uellsit”, shtoi Alaw.

Foto: Alaw Haf/Instagram

Aktualisht fansja më provokuese e Uellsit ka grumbulluar 77,000 ndjekës në Instagram, dhe fiton mbi 44,000 funte në vit duke ndarë me ta fotografitë e saj me përmbajtje tejet provokuese.

Çuditërisht, ajo krijon përmbajtje vetëm tri herë në muaj në platformën e rrjeteve sociale për të rritur.

Modelja në fjalë është e vendosur të bëjë milionin e saj të parë deri në momentin që të mbushë 30 vjeç.

Ish-studentja, e cila u diplomua në Universitetin e Liverpoolit në vitin 2018, mendoi të ndiqte një karrierë në modeling dhe vendosi t’i jepte fund pasi humbi punën e saj me kohë të pjesshme.

 

Ajo më parë tha: “Kisha filluar të ndërtoj një portofol dhe do të ngarkoja fotografi në Instagram, por më pas disa nga ndjekësit e mi më sugjeruan t’i vendosja ato në OnlyFans për të fituar para”.

“Së shpejti po fitoja mjaft para, por kuptova se duhej të isha e kujdesshme nëse doja të arrija ëndrrat e mia”, thotë Alaw.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here