Megi Pojani puth në buzë balerinën gjatë performancës në ‘Dancing With The Stars’ (Video)

Megi Pojani njihet si një prej femrave më të bukura dhe më provokuese shqiptare.

Prej javësh ajo është bërë pjesë e spektaklit të vallëzimit “Dancing With The Stars” dhe ka marrë vazhdimisht vëmendje me performoancat.

Një të tillë ajo e ka zhvilluar edhe mbrëmjen e djeshme (e premte) teksa ndryshe nga herët e tjera kur përball kishte një balerin mashkull, Megi kësaj here perfomoi bashkë me një balerinë femër.

 

Megi dhe balerina e njohur, Lori Bala dhuruan performancë provokuese nën ritmin e këngës hit të Britney Spears “Baby One More Time”.

Dy vajzat madje edhe rikrijuan skenën e famshme të artistes amerikane që vite më parë në skenën i kishte dhuruar puthje yllit tjetër të muzikës, Madonna.

 

Megi dhe Lori pas përfundimit të performancës i dhuruan njëra-tjetrës një puthje në buzë e që u prite me duartrokitje nga publike dhe u vlerësuar me pikët maksimale nga pjesa më e madhe e jurisë.

 

Ndryshe, kujtojmë që para se të sfidonte vetën si valltare, Megi bëri famë me paraqitjen e saj në serialin televiziv “Hostel by Anabel”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here