Megi Pojani nuk ka të ndalur, hap këmbët dhe në mes tyre vendos lule

Ajo nihet për natyrën e saj ekspresive, bëhet fjalë për moderatorën Megi Pojani, e cila së fundi ka vendosur ta sfidoj vetën në vallëzim.

Modelja Megi Pojani e cila ëdhtë pjesë e spektaklit televiziv “Dancing ëith the Stars” është paraqitur tejet atrkative në secilën puntatë.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku shpesh ndanë imazhe të ndryshme me fansat e saj besnik.

Së fundi ajo ka befasuar me një postim jo shumë të zakonshëm.

Megi shihet e ulur në dysheme teksa ka hapur këmbët dhe mes tyre ka vendosur një buqet me lule.

Shiko foton:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here