Me këngë dhe valle popullore, Rama dhe Kurti mbërrijnë në Kuvend për seancën e përbashkët mes dy vendeve

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama dhe kryeministri i Kosovës, Albin Kurti kanë mbërritur në Kuvend ku pitet të mbahet mbledhja e përbashkët mes deputetëve të dy vendeve.

Gjatë mbërritjes së tyre, në sfond janë luajtur këngë dhe valle popullore, ndërsa dy krerët e shteteve shoqëroheshin nga dy kryeparlamentarët.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here