Malsorja publikon video, nxjerr gjoksin në pah

Malsorja e njihet si tiktokerja më e përmendur kohës së fundit.

Ajo e njohur u bë nga lidhja në distancë me Shontanin, ani pse raportet e tyre nuk janë siç ishin më parë.

Ajo poston video të ndryshme çdo ditë, për te mbajtur audiencën më afër vetes, por video e sotme ishte krejtësisht ndryshe.

Teksa këndonte e shtrirë, e veshur me një bluz tërheqëse dhe provokative, Malsores i del gjoksi në pah.

Duket se ky gjest nuk i pengoi aspak asaj, pasi vazhdoi me videon deri në fund.

Shikoni videon dhe vlerësoni edhe ju!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here