“Ma i bukri i botës”, Fifi uron djalin e Adisit dhe Adrolës me fjalë emocionuese

Fifi uron djalin e Adisit dhe Adrolës me fjalë emocionuese.

Sot është një ditë e vecantë për partnerin e Fifit, djali i Adis Patushit dhe Adrola Dushit, Troi sot po feston ditëlindjen e tij.

Babai i tij Adisi, me një postim që publikoi uron fjalët me të mira për të birin.

Por nuk mungoi as komenti i Fifit, tashmë të dashurës së Adisit.

Ajo shkruan: “Ma i bukri i botes happy bday to you Troi”.

Kuptohet se marrëdhëniet mes tyre janë shumë të mira.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here