Luana Vjollca pozon joshëse e shtrirë mbi kafe kokërr

Luana Vjollca njihet për linjat  saj trupore të cilat i shfaq me krenari.

Edhe këtë herë ajo është shfaqur joshëse veshur me një fustan unik që ia theksonte fizikun bombastik.

Moderatorja ka pozuar e shtirë mbi kafe kokërr të pabluar që si duket është bërë personazh i reklamës së një kafeje të caktuar.

Ajo po dukej mahnitëse derisa pranoj mijëra pëlqime dhe komente pozitive.

 

 

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here